BLOG: Moje cestování

Mé pozitivní zkušenosti s Novasolem

Ahoj všichni, jsem moc rád, že tu mohu být a podělit se o své zážitky s cestováním.

Už jsem projel pár kontinentů a viděl nespočet podivuhodných přírodnách i historických úkazů.

Mé zážitky s cestováním jsou věsměs až překvapivě příjemné. Shodou okolností to byla náhoda, že jsem se s přítelkyní rozhodl zkusit trochu jiný typ dovolené než na jaké jsme byli zvyklí. Vše tkvělo v tom, že jsme dostali kontakt na cestovní agenturu, kterou jsem do té doby neznal, její název byl a je Novasol, pro upřesnění, byla to česká pobočka a jak jsem se posléze dozvěděl má tato agentůra pobočky po celé Evropě.

Naše cestování s Novasolem začalo, nakonec po zralé úvaze jsme si vybrali do té doby pro nás neznámé Norsko, o kterém jsme věděli, že má zajímavou přírodu a pár maličkostí o hlavním městě.

Naše poznání však bylo mnohem hlubší a zásadnější, pronajali jsme si rekreační dům v Severním Norsku, v oblasti Nordland. Příroda nejde popsat slovy, zažili jsme krásné tůry, vřelé přijetí místních obyvatel, prostě faunu a flóru v křišťálové podobě. Vše se perfektně skloubilo a to jak samotná domluva s vřelým personálem v Novasolu, tak i cesta do samotného Norska, na které nás nepotkali skoro žádné potíže.

Zážitků je opravdu hodně a snad se k nim budu moci vrátit a do detailu je popsat.

Mohu jen doporučit jak pozitivně neuvěřitelné Norsko, tak agenturu Novasol, která nám pomohla s výběrem i organizací. Zajímalo by mne, jestli má někdo zkušenost s cestováním v Norsku či s Novasolem, protože jsem s nimi od té doby parkrát jel a vždy jsem byl spokojen, někdy více, někdy méně, ale tak už to někdy chodí, když samotná cesta na rekreační chatu či chalupu trochu nevyjde.

Kdyby vás zajímalo spojení, tak vám dám kontakt na tuto cestovní agenturu, je to www.novasol.cz.

Sdělte mi své názory, budu se na ně těšit.

Erik

 

pošli na vybrali.sme.sk

Kategorie: Nezařazené | 17. 10. 2011 v 12.42 | erik

Přidat komentář

Další nový web projektu CESTOVATELE.com

Nejnovější články

© 2006 Cestovatele.com; Kontakt | ArmA: Combat Operations | O Cestovatele.com | Reklama