Nejčastější otázky

Je zřízení blogu na cestovatele.com skutečně zdarma?
Ano, registrace a následný vlastní internetový deníček je možné na našem serveru získat zcela zdarma.

Můžu na svém blogu psát i o jiných tématech, než jen o cestování?
Cestovatelský blog by měl být skutečně primárně zaměřený na témata spojená s cestováním (například zprávy z cest, vzpomínky na dovolenou, rady a tipy spojené s cestováním, nekomerční informace o zboží určeném cestovatelům, recenze a tipy na zajímavé cestopisné knihy a podobně). Přesto se nebráníme občasnému odskočení k jiným tématům. Blog by přesto měl být primárně o cestování.

Co se stane, pokud nebude můj blog primárně věnovaný cestování?
Individuálně kontrolujeme příspěvky a obsah uživatelských blogů. Pokud dojdeme k pocitu, že obsah blogu neodpovídá tématickému určení, zašleme majiteli blogu upozornění na porušení pravidel. Pokud i přesto nedojde ke změně témat následujících příspěvků, budeme nuceni majiteli zrušit účet na cestovatele.com.

Co se stane, pokud nebudu na blog aktivně psát delší dobu?
Svůj vlastní blog budete mít na serveru cestovatele.com stále k dispozici i po dlouhé přestávce. Vždyť odcestovat dnes na mnoho měsíců není neobvyklé a váš blog na vás mezitím počká.

Proč se na úvodní stránce cestovatele.com zobrazují jen některé mé příspěvky i přesto, že na mém blogu jich mám víc?
Na hlavní stránce cestovatele.com jsou zobrazovány vybrané příspěvky z blogů všech registrovaných uživatelů a jsou řazeny chronologicky. Které příspěvky se zobrazí na úvodní stránce a které naopak ne určuje vlastním výběrem redakce cestovatele.com. Tento výběr se týká jen domovské stránky cestovatele.com. Na vašem blogu se vždy zobrazí všechny vaše články.

Můžu napsat na svůj blog příspěvek, který bude přístupný jen vybraným návštěvníkům?
Pokud byste rádi napsali nějaký příspěvek, který bude mít například osobní charakter (vzkaz ze zahraničí jen pro rodinu a podobně), můžete u zvoleného příspěvku při jeho psaní nastavit heslo. Na vašem uživatelském blogu se následně zobrazí jen nadpis příspěvku a pro čtení celého článku bude návštěvník muset vyplnit vámi zvolené heslo. Každému článku můžete přidělit unikátní heslo.


© 2006 Cestovatele.com | Login