O serveru cestovatele.com

Cestopisy, rady, tipy a zkušenosti. Místo, kde cestovatelé předávájí své zážitky a rady ostatním cestovatelům, ale také místo, kde si prostě každý cestovatel snadno vytvoří místo pro zasílání zpráv ze svých cest pro svou rodinu či přátele. Cestovatele.com – jedno místo pro všechny cestovatele, kteří rádi objevují krásy naší planety, putují za jinými kulturami a žijí život naplno.

Server cestovatele.com byl zprovozněn do testovacího provozu v pátek 14.10.2006. Řadu rubrik a stránek teprve dokončujeme, ale základ, který tvoří uživatelské blogy, je již plně funkční. Vyzkoušejte je sami. Registrace je zdarma, nežádáme prakticky žádné vaše osobní údaje a blogovat můžete okamžitě. Cestovatelské blogy, jejichž zázemí pro vás zajišťujeme, mají jedinou důležitou podmínku – měly by být věnovány cestování. Bližší informace naleznete v pravidlech našeho serveru.

Stránky cestovatele.com jsou založeny na jednom z nejpopulárnějších blogovacích systémů jménem WordPress. Respektive vznikly modifikací multiuživatelské verze WordPress MU a jsou prvním serverem v České republice, který je na tomto systému založen.

Jsme teprve na začátku běhu na dlouhou trať. Odhodlání nám nechybí a věříme, že s vaší pomocí vzniknou stránky, které budou zdrojem inspirace pro spousty ostatních cestovatelů.

Za redakci cestovatele.com Robert Štípek


© 2006 Cestovatele.com | Login