BLOG: ctyripe

Nový web o cestování

Ve světě internetu je mnoho stránek, které se více či méně snaží zdokumentovat, případně i zrecenzovat turisticky zajímavé cíle. Před nějakou dobou byl založen web, který si dal za úkol recenzovat pouze na základě osobních zkušeností.

Jedná se o stránky http://www.ctyripe.cz/.  Ty jejich majitelé vytvořili s cílem seznámit návštěvníky s různými turistickými zajímavostmi z pohledu této autorské dvojice. Recenze každého z uvedených míst je totiž založena vždy na osobní návštěvě. Čitatel stránek je tak oproštěn od nekorektních recenzí, často psaných za účelem poškodit konkurenci.

Zajímavostí pak je zajisté i to, že autoři nešetří ani kritikou. Pokud není vše, tak jak by být mělo, zaznívají ostrá slova nesouhlasu. Nutno podotknout, že web nabízí recenze hotelů, restaurací i turistických cílů nejen u nás, ale i v zahraničí. Ty se mohou hodit při plánování výletů, ale i celých dovolených.

Takže pokud si chcete přečíst něco například o Lednicko-valtickém areálu, zjistit, kam zajet na výlet při dovolené v Sutomore v Černé Hoře, nebo najít zajímavosti o Paříži, pak jste zde vítáni a určitě zde najdete spoustu užitečných informací. Zároveň se můžete podílet na vytváření obsahu stránek třeba náměty, které budete adresovat autorům.

pošli na vybrali.sme.sk

Kategorie: Nezařazené | 27. 1. 2012 v 08.30 | ctyripe

Přidat komentář

Další nový web projektu CESTOVATELE.com

Nejnovější články

© 2006 Cestovatele.com; Kontakt | ArmA: Combat Operations | O Cestovatele.com | Reklama